2-pokojowe, tramwaj, parking, Galeria Północna!!

Mieszkanie na sprzedaż
597 120,00 PLN, Pow. 37,32 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
37,32 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka , Zdzisława Beksińskiego
Rok budowy:
2024
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
34964538440
Cena za m2:
16 000,00 PLN
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,32 m², zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Białołęki, przy ul. Zdzisława Beksińskiego. To miejsce łączy komfort nowoczesnej infrastruktury z bliskością natury.

Mieszkanie oddane do użytku!

Lokal znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego budynku, na kameralnym osiedlu. Przemyślany układ zapewnia wygodę codziennego życia i funkcjonalność.

W skład mieszkania wchodzą:
• Salon z wyjściem na przestronny balkon
• Oddzielna sypialnia
• Łazienka
• Przedpokój

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, dodatkowy koszt 40 000 zł.

Bardzo blisko znajduje się przystanek tramwajowy, a pieszo do Galerii Północnej dotrzesz w zaledwie 10 minut. W okolicy dostępna jest pełna infrastruktura: Biedronka, Lidl, Żabka, KFC, klub fitness, warsztat samochodowy, szkoła i przedszkole. Dojazd do Śródmieścia zajmuje około 19 minut samochodem.

Charakterystyka energetyczna:
EU = 54,36 kWh/(m2 x rok)
EK = 73,10 kWh/(m2 x rok)
EP = 53,40 kWh/(m2 x rok)
E CO2 = 0,02 t CO2/(m2 x rok)
U OZE = 1,36%

Nie zwlekaj — zapraszam na prezentację!

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego. Informacje przygotowano na podstawie danych od właściciela i mogą ulec zmianie.
Nieprawidłowy adres E-mail