Inwestycja|Kawalerka z balkonem|Zamknięte Osiedle|

Mieszkanie na sprzedaż
480 000 PLN, Pow. 35,70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
35,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka , Odkryta
Rok budowy:
2000
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
34964500816
Cena za m2:
13445.38 PLN
Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną na zamkniętym, monitorowanym oraz chronionym osiedlu na Białołęce w niskiej zabudowie z cegły z 2000 roku zarządzany przez Wspólnotę Mieszkaniową.

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się blisko Wału Wiślanego i pętli Nowodwory. W pobliżu dostępne są sklepy, restauracje, centra handlowe oraz zaplecze edukacyjne. Rozwinięta jest również infrastruktura komunikacyjna: przystanki autobusowe i tramwajowe oraz szybki dojazd do stacji Metra Młociny (20 min tramwajem).
Dostępne są liczne trasy spacerowe i parki. Jednocześnie w okolicy jest pełna infrastruktura miejska, w tym Galeria Północna.

ROZKŁAD- 35,70 m2 
~ pokój dzienny połączony z kuchnią oraz wyjściem na balkon, 
~ łazienka z prysznicem, 
~ przedpokój z zabudową szaf.

Mieszkanie znajduje się na poziomie 0 z 3, lecz z racji iż budynek usytuowany jest na podwyższeniu można traktować jako 1-piętro.
Budynek zewnętrznie utrzymany jest w dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Części wspólne (klatka schodowa)- zadbana.
Dużym atutem nieruchomości jest bardzo niski poziom hałasu, który zupełnie nie jest wyczuwalny z racji umiejscowienia budynku na osiedlu.

~dodatkowe informacje~
▪️ ekspozycja świata: północny-wschód,
▪️ dostępne do zamieszkania,
▪️ czynsz około 370 zł,
▪️ dobra propozycja pod long/short term,
▪️ bezpłatne naziemne miejsca parkingowe pod budynkiem/ na osiedlu, 
▪️ lokal idealnie sprawdzi się dla singla, jak również starszej osoby, pary, lub jako inwestycja na wynajem.

Odrębna własność z założoną Księgą Wieczystą (bez obciążeń)- możliwość posiłkowania się kredytem przy zakupie.
Nieprawidłowy adres E-mail